Amelia kojarzy Ci się wyłącznie z główną bohaterką niezwykle popularnej, francuskiej komedii romantycznej? Podobnie jak miliony kobiet wzdychałaś do telewizora, by choć przez chwilę przeżyć kilka momentów z jej życia? Dzięki marce Hinkley oraz jej produktom, czyli kolekcji Amelia– Twoje skojarzenia nie będą tak jednorodne! Seria Amelia to kolekcja minimalistycznych lamp, które idealnie wpasowują się w najnowsze trendy wnętrzarskie.

Proste, a zarazem ciekawe pod względem designu oprawy oświetleniowe to marzenie wielu wyznawców minimalizmu. Jednym z najważniejszych aspektów (oczywiście oprócz wyglądu) jest również funkcjonalność lampy. Produkty wchodzące w skład serii Amelia świetnie wpasowują się w minimalistyczne wymagania. Projektanci przedsiębiorstwa Hinkley w niebanalny sposób połączyli ciekawy design, funkcjonalność lampy oraz najnowsze trendy. Dzięki ich wytężonym staraniom powstała kolekcja 3 idealnych lamp, które znajdują swe miejsce nie tylko w domach minimalistów, ale również fanów stylu skandynawskiego, glamour oraz eklektycznego. Seria Amelia to po prostu lampy uniwersalne i ponadczasowe!

Na szczególną uwagę zasługuje lampa wisząca Amelia/P/M. Ta średniej wielkości lampa to doskonałe główne źródło światła. Jej uniwersalny charakter umożliwia wykorzystanie zarówno w nowoczesnym biurze, jak i tradycyjnej kuchni. Biały kolor lampy (przełamany ciemniejszymi detalami) wprowadza do wnętrza odrobinę świeżości. W przypadku niewielkich pomieszczeń, rozważmy opcję mniejszego odpowiednika tej lampy, czyli lampę Amelia/P/S. Obydwa produkty występują w ciekawej gamie kolorystycznej. Barwę oprawy dopasować można np. do stylu przewodniego wnętrza lub wybranych przez nas wcześniej dodatków oraz bibelotów.

Dla fanów bardziej mrocznej stylistyki, przygotowana została lampa wisząca Amelia/P/M II. Marka Hinkley połączyła tutaj znany i lubiany design swoich poprzednich projektów oraz niesamowicie modny w ostatnim czasie kolor czarny. Oprawa ta to idealny wybór, gdy poszukujemy niebanalnej ozdoby, która doda wnętrzu charakteru. Świetnym pomysłem jest również połączenie jednocześnie dwóch lub trzech lamp wchodzących w skład kolekcji Amelia. Stworzony w ten sposób artystyczny misz-masz to dobry sposób na ożywienie pomieszczenia (np. małżeńskiej sypialni).

Niebanalny design to Twoje marzenie? Poszukujesz ciekawych rozwiązań, których będą Ci zazdrościć sąsiedzi, znajomi i rodzina? Na stronie internetowej www.lampa-lampy.pl znajdziesz nie tylko całą kolekcję lamp Amelia, ale również wiele innych, szalenie modnych lamp i opraw oświetleniowych.