Hinkley jest marką, która kojarzy się nam ze stylem Hampton – znanej amerykańskiej miejscowości wypoczynkowej. Lampy Hinkley, to krople subtelnej elegancji w nieco nonszalanckich wnętrzach nawiązujących do tego co najlepsze w amerykańskiej historii. Czym charakteryzuje się seria lamp Hinkley Bolla?

Bolla – Hinkley do wnętrz klasycznych

Uderzająco udane połączenie klasyki z nowoczesnością – taki wniosek jako pierwszy nasuwa się na widok lamp z kolekcji Bolla marki Hinkley. Gdzie widzimy te lampy? Oczywiście we wnętrzach klasycznych. Doskonale prezentują się wśród mebli charakterystycznych dla stylu klasycznego, choć niekoniecznie wśród antyków.

Udany mariaż klasyki z nowoczesnością

Kiedy trudno nam się zdecydować, czy wolimy klasykę, czy nowoczesność, nie musimy się wahać przynajmniej w kwestii wyboru lamp. Lampy Bolla marki Hinkley są odpowiedzią na marzenia o nowoczesnej wersji klasycznych lamp wiszących i kinkietów, które budzą w nas pozytywne skojarzenia z mieszczańską stabilizacją. Doskonale podkreślą klasyczną nutą nowoczesną aranżację domowej oazy.

Lekkość i finezja dla wnętrz z klasą

Lampy Hinkley inspirowane są nonszalancją i luksusem amerykańskiego kurortu. Kolekcja Bolla – Hinkley wnosi szczyptę tej nonszalancji do naszych klasycznych europejskich wnętrz. Lampy te zachwycają lekkością, delikatnością i dobrym smakiem. Nie dominują wnętrza, ale też nie pozostają niezauważone. Idealnie zaprezentują się we wnętrzach wyposażonych prosto i z gustem, choć niekoniecznie ultra minimalistycznie. Wiszące lampy z tej serii, to doskonały pomysł na podkreślenie klasycznej elegancji salonu. Kinkiety Bolla wniosą natomiast harmonię i delikatność do eleganckiej sypialni.

Hinkley – lampy z historią

Hinkley, to firma z tradycjami. Jej lampy zawsze cenione były za elegancję i możliwość wyboru z szerokiego wachlarza propozycji, serii idealnej do wybranej aranżacji. Niewiele jest wśród lamp Hinkley modeli wybitnie nowoczesnych – zwykle jest to połączenie nowoczesnego wykończenia i materiału z formą nawiązującą do cenionej klasyki. Za to też ceniona jest luksusowa kolekcja lamp klasycznych Hinkley – Bolla. To niebanalne lampy, do niebanalnych wnętrz. Idealne wprost połączenie klasycznych i historycznych inspiracji zamknięte w możliwie jak najbardziej nowoczesne formie, bez utraty charakteru. Lampy Hinkleya zachwycają od początków istnienia marki i mamy spore szczęście, że dziś te dzieła sztuki użytkowej możemy kupować w tak przystępnych cenach.