Tradycja to Twoje drugie imię? Kolekcja Chandon marki Hinkley to ukoronowanie europejskiej tradycji dworowej, która nadal posiada wielu popleczników zarówno pośród starszych, jak i młodszych pokoleń. Ta amerykańska marka działająca na rynku prawie 100 lat przygotowała dla swoich klientów kolekcję, która pozwoli wprowadzić do domów i mieszkań odrobinę luksusu i elegancji. Nowoczesne, a zarazem tradycyjne w swojej formie oprawy oświetleniowe Chandon to dobry wybór, gdy pragniemy stworzyć wnętrze eleganckie, lecz nie przesadnie dekoracyjne.

Główne źródło światła przez wiele lat przyjmowało wyłącznie formę żyrandola z kilkoma często fikuśnymi w swej formie kloszami przeznaczonymi na żarówki. Dzisiaj gusta się zmieniły, ale nadal część z nas nie wyobraża sobie salonu czy też sypialni bez żyrandola. Propozycją dla tych z nas, którzy poszukują tradycyjnych rozwiązań w nowoczesnej formie są oprawy wiszące Chandon amerykańskiego przedsiębiorstwa oświetleniowego Hinkley. Lampy te występują w bardzo wielu rozmiarach, dlatego też pośród produktów z serii Chandon, każdy znajdzie coś dla siebie.

Na szczególną uwagę zasługuje oczywiście niebywała lampa wisząca Chandon, która idealnie sprawdzi się jako główne oświetlenie w salonie, sypialni, czy też lobby hotelowym. Jej tradycyjny charakter może również dopełnić aranżacji królewskich apartamentów hotelowych, czy też mieszkań typu penthouse. Aż 9 źródeł światła zapewni pełne oświetlenie pomieszczenia, a także będzie świetną dekoracją. Mniejszą, lecz niemniej piękną lampą jest elegancka wisząca oprawa Chandon 4696. Wyposażona w 6 źródeł światła oprawa to idealne dopełnienie nowoczesnej aranżacji biura.

Nie sposób zapomnieć również o czarującej oprawie wiszącej, czy też ponadczasowym kinkiecie Chandon. Połączenie metalu, szkła oraz kryształu nadaje tym oprawom niecodziennego charakteru, a dodatkowo sprawia, że są one nie tylko nowoczesne, ale również eleganckie. Ponadczasowy design oraz dbałość o detale pozwoliły stworzyć marce Hinkley lampy, które kochają pokolenia. Tradycja, czy nowoczesność? Wybierając kolekcję Chandon marki Hinkley nie musimy już mierzyć się z tego typu dylematami. Każda z propozycji Chandon na pewno przypadnie nam do gustu, o czym możemy przekonać się robią zakupy w internetowym sklepie z oświetleniem www.lampa-lampy.pl. Kolekcja Chandon to seria, na którą na pewno warto zwrócić uwagę podczas kolejnych oświetleniowych zakupów! Marka Handon na pewno nas w tej kwestii nie zawiedzie.