Czy piękno może mieć wymierny charakter? Na pozór nie, gdyż jest wartością ulotną, a zarazem przemijającą. Na szczęście lampy CHARLOTTE – Hinkley są zaprzeczeniem tej tezy. Ich naturalny, minimalistyczny kształt wręcz doskonale komponuje się z pięknem, jakim one emanują. Zwłaszcza że ich kolorystyka również jest utrzymana w nowoczesnym, choć niezwykle eleganckim wymiarze. Co warto wiedzieć na temat rodziny tych lamp?

Elegancja zamknięta w prostej formie

Wprowadzenie do domowej aranżacji eleganckich rozwiązań nie oznacza, że muszą być to bardzo rozbudowane stylistycznie dekoracje. Lampy z rodziny CHARLOTTE – Hinkley są utrzymane w dość minimalistycznej formie. Owszem, ich bryła – która oparta jest na konstrukcji walca – jest w tym przypadku „ozdobiona” złotym pierścieniem, ale mimo to i tak zachowuje ona swój minimalistyczny, a co za tym idzie – również i nowoczesny charakter.

Zastosowanie – co warto o nim wiedzieć?

Lampy CHARLOTTE – Hinkley to modele, które doskonale sprawdzą się w przypadku nowoczesnych, przestronnych, a zarazem ekskluzywnie urządzonych wnętrz. O ile plafon CHARLOTTE – Hinkley sprawdzi się głównie w roli oświetlenia dodatkowego, o tyle jego odpowiednik w postaci lampy wiszącej doskonale wypełni każdą aranżację przestronnego wnętrza. Ze względu na swój aranżacyjny minimalizm, modele te doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie ma się do czynienia z dużą ilością przestrzeni. Dotyczy to również wspomnianego plafonu, który – ze względu na swą specyfikę – zawsze pozostaje nieco „na uboczu”.

I jeszcze jedno: ze względu na fakt, że dominującą barwą pozostaje tu połączenie bieli i złota, lampy te warto instalować w pomieszczeniach utrzymanych w białej (lub przynajmniej bardzo jasnej) stylistyce.

Kilka słów podsumowania

Lampy z rodziny CHARLOTTE – Hinkley to doskonała propozycja dla nowoczesnych i przestrzennych aranżacji. Co ważne – można je też wprowadzić do typowych wnętrz klasycznych, ale muszą one zachować pewien dekoracyjny minimalizm i porządek.