Tradycyjne rozwiązania to zawsze dobry wybór, gdy zależy nam na wyważonych i pełnych smaku wnętrzach. Bazowa kolorystyka, elegancka estetyka oraz komponowanie oświetlenia w obrębie jednej kolekcji to działania, o których nie możemy zapomnieć podczas aranżacji salonu czy też sypialni. Zastosowanie się do wyżej wymienionych zasad na pewno pozwoli nam stworzyć bezpieczne i przyjazne domownikom wnętrze. W wykonywaniu tego zadania na pewno pomoże nam kolekcja Cello marki oświetleniowej Hinkley.

W przepastnym worku obejmującym całą kolekcję, znajdziemy zarówno główne, jak i poboczne źródła światła, które możemy dowolnie miksować zgodnie z naszymi wyobrażeniami. W obrębie serii Cello wszystko jest możliwe! Utrzymanie całej kolekcji w jednolitej kolorystyce na pewno ułatwi nam to zadanie i nie spowoduje efektu śmieszności wnętrza. Naszą przygodę z wyborem oświetlenia, najlepiej rozpocznijmy od głównej oprawy oświetleniowej.

Na uwagę zasługuje przede wszystkim czarująca lampa wisząca Cello Hinkley. Antyczny brąz łączy tutaj swoją delikatnością trzy oprawy osłonięte mlecznymi abażurami w kształcie dzwonków. Lampa ta przypomina swoim wyglądem budzące się do życia kwiaty, wprowadzi ona do wnętrza powiew świeżości. Podobne skojarzenia z budzącym się życiem, możemy mieć będąc w posiadaniu artystycznej lampy sufitowej Cello. Abażur w kształcie misy wprowadza do wnętrza równowagę. Jako ich uzupełnienie wykorzystać można szykowny kinkiet pokojowy Cello 5450. Jego elegancki wygląd na pewno zostanie doceniony przez hotelowych gości, uczestników konferencji, czy też innych eventów. Dla gości hotelowych polecamy również lampę wisząca na sztywnym zwieszeniu Cello S. Pomimo swojego niewielkiego rozmiaru, lampa ta świetnie rozświetla pomieszczenie i otacza je swoim wdziękiem. Podobnie jak wiele innych jest ona dostępna w sklepie internetowym z oświetleniem www.lampa-lampy.pl.

Dla fanów tradycyjnych rozwiązań oraz szykownego wyglądu, przygotowane zostały trzy żyrandole, które z powodzeniem mogłyby przenieść nas w czasie do minionych wieków i pięknych sal balowych. Estetyczny żyrandol Cello 4566 to wybór dla każdego ceniącego sobie eleganckie oświetlenie własnego salonu. Zaś  na zachwycający żyrandol Cello 4568 oraz duży żyrandol klasyczny Cello 15 postawmy podczas urządzania restauracyjnej sali, hotelowego lobby oraz sali balowej. Te nieskazitelnie piękne żyrandole zachwycą każdego, bez względu na wiek oraz upodobania modowe. Całą kolekcję, ze względu na jej tradycyjny wygląd, łączyć możemy również z innymi oprawami oświetleniowymi znajdującymi się w naszym sklepie z oświetleniem.