Hampton to najprawdopodobniej jedna z najbardziej znanych amerykańskich miejscowości wypoczynkowych. Położona niedaleko Nowego Jorku mieścina kojarzona jest nie tylko ze względu na swoje atrakcje, ale również styl, który zawdzięcza miastu swą nazwę. Styl hamptonowski, bo o nim mowa to wnętrza spokojne, eleganckie, a także jasne i gustownie urządzone. Wnętrza ze smakiem, bo tak również je nazywano, przez wiele lat były wyznacznikiem luksusu. Cały świat kojarzył je wyłącznie z bogatymi Amerykanami, którzy na weekend uciekają z zatłoczonego Nowego Jorku, by w Hampton na łonie przyrody, kontemplować swoje życie i spotykać się z przyjaciółmi.

Przez lata styl hampton ewoluował, podobnie jak ewoluowały społeczeństwa polskie i amerykańskie. Dzisiaj na wnętrza w stylu hamptonowskim, może pozwolić sobie coraz więcej osób. Fakt ten związany jest m.in. z niższymi cenami mebli, a także dodatków, które nadają aranżacjom przysłowiowego smaku. Przykładem opraw oświetleniowych, które idealnie wkomponują się w wnętrza hampton, jest seria Kingsley marki Hinkley.

Lampa wisząca Kingsley 3

Kolekcja Kingsley to nowoczesne, a zarazem eleganckie oprawy oświetleniowe, które pasować będą nie tylko do stylu hampton, ale również aranżacji skandynawskich czy tradycyjnych wnętrz. Połączenie srebrnego metalu i tkaniny, pozwoliło na stworzenie nietypowych lamp, zachwycających każdego. W zestawieniu tym, na uwagę zasługuje przede wszystkim lampa wisząca Kingsley 3. Produkt ten jest odpowiedzią na nasze marzenia o luksusie. Ogromną zarówno pod względem wielkości, jak i detalów lampę, zamontować można w bardzo wielu miejscach. My polecamy, by zawisła ona w naszym salonie lub też innym pokoju reprezentacyjnym. Kingsley 3 oraz Kingsley 2 i Kingsley 1 to również doskonała propozycja dla hoteli i sal konferencyjnych. Elegancka lampa doda wnętrzu pazura i będzie jego główną ozdobą.

Kinkiet Kingsley Hinkley

Niemniej ciekawym przedstawicielem serii Kingsley jest plafon Kingsley. Jego klasyczny wygląd, pozwala na użytkowanie w wielu typach wnętrz. Metalowe wykończenie nadaje kompozycji męskiego charakteru, w związku z czym plafon można wykorzystać np. w kasynach i klubach przeznaczonych dla mężczyzn. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by plafon zawisł w naszym salonie, wszak ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Produktem o którym warto również wspomnieć, jest kinkiet Kingsley (również dostępny w sklepie www.lampa-lampy.pl). Ten elegancki kinkiet przeznaczony jest przede wszystkim do oświetlania pomniejszych wnętrz, a także tworzenia magicznej atmosfery w sypialni czy mnie oficjalnym salonie. Kinkiet ten, swoje miejsce znaleźć może również w hotelowym lobby oraz hallu.

Plafon Kingsley Hinkley

Przedstawione powyżej oprawy oświetleniowe to produkty eleganckie, które wymagają zazwyczaj klasycznej oprawy. My jednak zachęcamy do tworzenia własnych aranżacji oraz tworzenia niecodziennych stylizacji. Pomocne w dekorowaniu wnętrz, okaże się na pewno miejsce pełne inspiracji i opraw oświetleniowych. Zakątkiem takim jest sklep internetowy www.lampa-lampy.pl. Serdecznie zapraszamy do jego odwiedzenia.