Monako kojarzy Ci się wyłącznie z nieosiągalnym dotąd luksusem? A może po prostu poszukujesz minimalistycznych dodatków, które wprowadzą do wnętrza odrobinę luksusu? Kolekcja Monaco marki Hinkley to świetny wybór, pozwalający na ziszczenie marzeń o życiu tzw. wyższych sfer. Nowoczesna, a zarazem odnosząca się do tradycji seria opraw oświetleniowych Monaco sprawi, że będziesz we własnym domu czuł się niczym w najlepszym apartamencie hotelowym (tzw. penthouse).

Odrobina luksusu, jeszcze nikomu nie zaszkodziła!

Jak mawia stare polskie przysłowie- od przybytku głowa nie boli. My również tak sądzimy i z największą chęcią pragniemy zaprezentować luksusową serię lamp Monaco marki Hinkley. W jej składzie znajdziemy zarówno tradycyjne oprawy wiszące, jak i bardziej nowoczesne kinkiety i lampy stołowe. Na uwagę zasługuje, jednak przede wszystkim, srebrne wykończenie lamp. To właśnie dzięki niemu lampy Monaco wyglądają szlachetnie i dodają szyku wnętrzom w których się znajdują.

Na szczególną uwagę zasługuje również wykończenie opraw oświetleniowych Monaco. Wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół lampy (np. ciekawy żyrandol Monaco 4855) są ciekawą ozdobą, która przyciągnie wzrok wielu osób. Minimalistyczny design to coś, co w aktualnym sezonie jest szalenie modne i warto o tym pamiętać!

Wybierz to co najlepsze!

Ciekawa i niebanalna, tak można opisać serię Monaco marki Hinkley. W tej pełnej przepięknych detalów kolekcji, znajdziemy m.in. porządną oprawę wiszącą Monaco 4853, w której blasku możemy spędzać romantyczne wieczory w małżeńskiej sypialni, czy też urokliwy kinkiet Monaco 4852. Za jego dopełnienie uznać można fajny kinkiet Monaco 4850. Dla fanów bogatszych zdobień, przygotowana została pięknie wykonana oprawa wisząca Monaco 4856.

Nie wyobrażasz sobie życia bez lampy stołowej? W kolekcji Monaco również takie znajdziesz! Do bardziej minimalistycznych wnętrz polecamy lampę stołową z białym abażurem Monaco LS2. Bogato zdobione wnętrza uświetnione mogą zostać zaś lampą stołową z ozdobnym kryształem Monaco LS1. Lampy te są połączeniem tradycji i nowoczesności, dlatego spodobają się zarówno młodszym, jak i starszym. Ich nietuzinkowy wygląd, to oprócz wytrzymałości, jedna z głównych zalet, o których warto wspomnieć. Jesteś zainteresowany zakupem wymienionych wyżej lamp? Któraś z nich podbiła Twoje serce? Tę przepiękną, a zarazem minimalistyczną kolekcję lamp znajdą Państwo w sklepie internetowym www.lampa-lampy.pl. Zapraszamy! Niech lampy Monaco staną się towarzyszem Państwa życia!