Geometryczne formy to zawsze dobry wybór. Prostokąty, kwadraty, czy też bryły obrotowe są świetnym pomysłem na wprowadzenie do wnętrza ładu i harmonii. Jak najłatwiej efekt taki uzyskać? Jak pokazuje nasze doświadczenie do zadania tego idealnie przygotowana jest kolekcja oświetleniowa Lanza marki Hinkley. Minimalistyczne, geometryczne formy zostały tutaj zaaranżowane w bardziej tradycyjny sposób, który bez wątpienia spodoba się zarówno starszym, jak i młodszym pokoleniom.

Seria Lanza to projekty, które przeznaczone są nie tylko do pomieszczeń reprezentacyjnych, ale również do użytku w łazienkach, czy też pokojach kąpielowych. W szeregach kolekcji znajdziemy dwa odmienne nurty, których cechą wspólną są oczywiści geometryczne nawiązania. Jednak bez względu na to, na jaką oprawę się zdecydujemy w niezwykle atrakcyjnej cenie otrzymamy wysokiej jakości źródło światła, które zostało wykonane z dbałością o najmniejszy detal. Kolejną z zalet, którą warto przedstawić jest oczywiście wysokogatunkowy materiał używany do produkcji lamp i kinkietów. Marka Hinkley w swoich projektach nie oszczędza na jakości. Fakt ten bezpośrednio przekłada się na szyk i elegancję opraw oświetleniowych Lanza.

Kinkiet łazienkowy Lanza 1 oraz kinkiet łazienkowy Lanza 3 są odpornymi na użytkowanie oprawami przeznaczonymi do użytku w łazienkach, salonach SPA, czy też po prostu domowych toaletach. Ich cechą charakterystyczną jest bazowa kolorystyka (którą bardzo łatwo dopasować do wielu pomieszczeń!) oraz prosta forma. Zarówno pierwsza, jak i drugą oprawę można dowolnie miksować z innymi projektami! Ich ponadczasowy elegancki charakter to zaleta, na którą na pewno warto zwrócić uwagę podczas poszukiwań idealnego oświetlenia łazienki lub toalety. Kinkiet łazienkowy Lanza 3 oraz kinkiet łazienkowy Lanza 1 polecamy również do wykorzystania w hotelach lub przestrzeniach użyteczności publicznej.

Bardziej nasyconymi barwami (jednak nadal wpisującymi się w charakterystykę minimalizmu) charakteryzują się oprawy oświetleniowe Lanza, takie jak plafon Lanza SF z abażurem okrytym metalowym ornamentem oraz lampa wisząca Lanza i kinkiet z motywem przeplatanych prostokątów. W tym przypadku również mamy do czynienia z nawiązaniem do geometrii. Motyw przeplatających się prostokątów jest tutaj bardzo charakterystyczny i przyciąga wzrok otoczenia. Oprawy te w szczególności polecamy do eleganckich salonów, sypialni, a także lobby hotelowych i apartamentów. Podobnie jak wiele innych projektów marki Hinkely kolekcja Lanza dostępna jest w sklepie internetowym z oświetleniem www.lampa-lampy.pl.