Surowy i minimalistyczny styl to niekwestionowany hit ostatniego dziesięciolecia. Pełne bieli oraz szarości wnętrza to idealna baza dla ciekawych, nowoczesnych dodatków. Możność eksperymentowania z gadżetami, bibelotami i dodatkami jest jedną z głównych zalet stylu scandi.

Decydując się na wnętrzarskie eksperymenty, nie zapominajmy o kwestii oświetlenia. Zaleca się, by w każdym pomieszczeniu znajdowało się zarówno główne źródło światła (np. lampa wisząca, żyrandol czy plafon), a także poboczne oprawy oświetleniowe, które pomogą w budowaniu atmosfery tajemniczości i przytulności. Świetnym pomysłem na uzyskanie spójnej oraz przede wszystkim efektywnej aranżacji jest wykorzystanie opraw świetlnych pochodzących z jednej kolekcji. Przykładem przepięknej, a zarazem estetycznie wykonanej serii jest kolekcja Merdian, marki Hinkley.

Na szczególną uwagę zasługuje wytworna wisząca lampa Meridan 3871. Oprawa świetlna ta wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, które świetnie wpasowują się w industrialne oraz minimalistyczne wnętrza. Trzy źródła światła zapewniają ponadto odpowiedniego stopnia naświetlenie pomieszczenia. W przypadku osób stawiających na prostotę, dobrym wyborem będzie gustowny żyrandol Meridian 3872. Jego opływowy kształt sprawia, że jest on ciekawą ozdobą, którą na pewno przyciągnie wzrok gości.

Niemniej ciekawym elementem kolekcji Meridan jest atrakcyjna lampa wisząca Merdian 3873. Oprawa ta jest połączeniem dwóch poprzednio opisanych modeli. Trzy źródła światła oraz opływowy kształt podstawy to kompozycja idealna, którą na pewno docenią amatorzy wysmakowanych wnętrz. Ładna oprawa wisząca Meridan 3875 to przedostatni z elementów serii Meridan. Inspirowana nowoczesnością lampa, świetnie wkomponuje się w nowoczesne wnętrza. Oprawę tę zastosować można również w pokojach hotelowych, a także salonach urody, biurach i innych miejscach użytku publicznego. Jej ciekawy wygląd to gwarancja sukcesu!

Wspomniane powyżej dodatkowe źródło światła to nic innego jak cudowny kinkiet Meridan 5590. Klasyczna oprawa w nowoczesnym wydaniu jest marzeniem wielu osób. Szczególnie pięknie kinkiet ten będzie komponował się z jasnymi wnętrzami, utrzymanymi w surowym stylu. Przedstawione przez nas produkty zainteresowały Cię? Każdą oprawę świetlną (w atrakcyjnej cenie) możesz nabyć w sklepie internetowym www.lampa-lampy.pl. Twoje wymagania nie są jeszcze dokładnie sprecyzowane? W sklepie internetowym www.lampa-lampy.pl, znajdziesz również wiele innych opraw świetlnych. Zapraszamy!