Najchętniej kupowaną lampą w 2018 roku marki Hinkley w sklepie internetowym lampa-lampy.pl został plafon serii Plantation. Oprawa ta od kilku lat jest bardzo popularna wśród polskich klientów, jednak dopiero w ubiegłym roku uzyskała miano najpopularniejszej oprawy producenta oświetlenia z Hampton. Plafon Plantation marki Hinkley należy do opraw w stylu klasycznym, jednak bardzo często proponowany jest przez projektantów wnętrz do nowoczesnych aranżacji.

Numerem dwa w naszym rankingu została oprawa ogrodowa Reef. Seria tych lamp składa się z kinkietów, słupków ogrodowych i lamp wiszących. Każda z opraw serii Reef dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych, co zwiększa pole manewru przy wyborze oprawy, takie rozwiązanie ułatwia pole manewru przy różnych elewacjach budynków.

Kolejna pozycja przypadła lampie łazienkowej Ainsley. Oprawa ta w ubiegłym rankingu była najpopularniejszą oprawą marki Hinkley, jednak trzecie miejsce w tym roku jest również wielkim sukcesem tej oprawy. Lampa ścienna Ainsley firmy Hinkley występuje w trzech wersjach z jednym, dwoma i trzema kloszami. Każdy z nich posiada chromowaną konstrukcję zakończoną mlecznym kloszem.

Czwarta pozycja przypadła plafonowi Cambridge, jest to oprawa zapewniająca jasne światło dostarczane przez duży przeźroczysty klosz. Lampa ta ze względu na złotą konstrukcję, najlepiej odnajduje się w klasycznych wnętrzach. Najczęściej stosowana jest w salonach, jednak nie rzadko można ją spotkać także w łazienkach, gdzie dobrze sprawdza się jej duża jasność, jak i efektowny wygląd.

Piąte miejsce w rankingu należy do bardzo ciekawej lampiy Tulah, której wygląd inspirowany jest pawimi piórami. Każda z opraw zdobiona jest kryształami, które efektownie rozpraszają przenikające przez nie światło, nadając efektowny nastrój w pomieszczeniu. Seria lamp Tulah jest wyjątkowo bogata i każdy klient znajdzie tutaj odpowiedni model do swojego wnętrza.