Złoto to kolor, który jak pokazuje doświadczenie, nigdy nie wyjdzie z mody. Złote dodatki, oprawy oświetleniowe oraz różnego typu bibeloty to pomysły, które możemy bez obaw wykorzystać zarówno we wnętrzach minimalistycznych, jak i w bardziej tradycyjnych aranżacjach. Jest to również świetny sposób na urozmaicenie wcześniej urządzonych wnętrz. W sposób budżetowy mamy szansę na zmianę, która na pewno przyciągnie wzrok otoczenia.

Występujące w złotej wersji kolorystycznej oprawy oświetleniowe są hitem, o którym nie warto zapominać w czasie urządzania wnętrz. Złote lampy nie tylko efektywnie rozświetlą pomieszczenie, ale również staną się jego główną ozdobą. Przykładem kolekcji, która świetnie wpasowuje się w ten styl jest seria Sabina marki oświetleniowej Hinkley. Złota kolorystyka została tutaj połączona z prostą, geometryczną formą. Nie bez znaczenia jest również fakt, że pomimo złotego koloru lampy są szykowne, lecz nie kiczowate, jak ma to czasami miejsce w przypadku innych projektów.

Plafon Sabina luksusowa okrągła lampa podsufitowa jest propozycją, którą polecamy do mniejszych pomieszczeń takich jak pokoje hotelowe, czy też ułatwiające zachowanie intymności sale restauracyjne. Dominujące w tym projekcie geometryczne kształty wprowadzają do projektu harmonię oraz ład. Świetnym uzupełnieniem tej oprawy jest ekskluzywny klasyczny kinkiet podwójny Sabina 2. Dwa źródła światła ukryte są tutaj za eleganckimi kloszami w kształcie walca. Dołączenie do złotej konstrukcji białych kloszy dodało całości jeszcze bardziej eleganckiego wyglądu. Tego typu kinkiet wykorzystany może również zostać samodzielnie w hotelowym korytarzu, domowej biblioteczce, czy też dowolnie wybranej przestrzeni mieszkalnej lub użytkowej.

Do większych pomieszczeń, a także dla osób poszukujących bardziej dekoracyjnych i okazałych rozwiązań przygotowany został żyrandol Sabina 5 marki Hinkley w srebrno-złotej kolorystyce ze szklanymi kloszami. W tym projekcie znajdziemy aż 5 niezwykle efektownych i efektywnie działających źródeł światła. Podobnie jak w przypadku kinkietu ukryte są one we wnętrzu szykownych kloszy. Żyrandol podobnie jak inne oprawy oświetleniowe marki Hinkley wykonany jest z dbałością o najmniejszy detal.

Mniejsze pomieszczenia oraz bardziej minimalistyczne aranżacje uzupełnić można oprawami oświetleniowymi takimi jak lampa wisząca ze srebrno-złotym wykończeniem Sabina 4 oraz błyszczącą lampą wiszącą Sabina 3. Każdy z projektów utrzymany jest w złotej kolorystyce oraz posiada geometryczną konstrukcję nadającą całemu projektowi lekkości. Gdzie znaleźć przedstawicieli kolekcji Sabina? To bardzo proste! Wystarczy zajrzeć do sklepu internetowego z oświetleniem www.lampa-lampy.pl.