Bogactwo aranżacji może mieć bardzo złożoną formę. TULAH – Hinkley to lampy, które są tego idealnym przykładem. Każda z nich wyróżnia się niebagatelną, a nawet zaskakującą objętościowo formą. Co prawda ich aranżacja nie jest masywna, ale każda z tych lamp zajmuje dość sporo przestrzeni. Tak rozbudowaną bryłę uzupełniają pawie pióra, które są w niej dominującą formą ozdoby.

Piękno w stricte naturalnej formie

Oczywiście sednem stylizacji tychże lamp są imitacje tychże piór, które – co ciekawe – emanują wyjątkowym blaskiem i wyjątkową kolorystyką. Ich „pełnię możliwości” można poznać jedynie wówczas, gdy oświetlenie to rozkwitnie prawdziwą feerią barw. Tutaj nie ma żadnych ograniczeń, gdyż to co piękne w naturalnych stylizacjach, łączy się tu z tym, co wyjątkowe jest w klasycznie rozumianym, bogato zdobionym pięknie. I właśnie na tym polega specyfika tej rodziny lamp.

Nie tylko pawie stylizacje

Oczywiście nie da się zakwestionować, że dominującą dekoracją w lampach TULAH – Hinkley jest oczywiście wspomniane, pawie pióro. Jednak nie jest ono dostępne tu na wyłączność. Wręcz przeciwnie – jest tutaj mnóstwo klasycznie rozumianych zdobień, definiowanych chociażby przez bogato rozświetlone, błyszczące kryształki. Ich wyjątkowy design ujawnia się zwłaszcza wtedy, gdy lampa „ożywa” bogactwem swego światła. Niemniej zauważą go również te osoby, które posiadają duże, rozświetlone pokoje.

Specyfika i zastosowanie

Charakterystyczny, klasyczno – nowoczesny styl tychże lamp, doskonale sprawdzi się w klasycznie ujętych wnętrzach. Można też wprowadzić go do stylu glamour, gdzie lampy wiszące te będą prawdziwym udekorowaniem wnętrza. Co ważne – modele te będą się doskonale prezentować w salonach i sypialniach. Ciekawostką niech będzie fakt, że lampy te – a konkretnie przysadziste kinkiety – można też wprowadzić do niskich salonów i pokojów dziennych.

Podsumowując, lampy TULAH – Hinkley to ciekawa alternatywa dla powtarzalnych i przewidywalnych modeli lamp oświetleniowych. I właśnie dlatego warto na nie postawić!